مجوز الکترونیکی 264 کانون فرهنگی هنری در مساجد استان فارس صادر شد
مجوز الکترونيکي 264 کانون فرهنگي هنري در مساجد استان فارس صادر شد

مجوز الکترونیکی 264 کانون فرهنگی هنری در مساجد استان فارس صادر شد

حجت الاسلام اميدي از صدور مجوز الکترونيکي 264 کانون فرهنگي هنري در مساجد استان خبر داد و گفت: مديران کانون ها مي توانند پيگيري براي صدور مجوز با کارشناسان ستاد استان تماس بگيرند.
شناسه خبر : 22349 تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۱:۰۸

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان فارس، حجت الاسلام حسین امیدی، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس امروز 23 دی ماه در جلسه شورای اداری این ستاد گفت: یک هزار و 242 کانون فرهنگی هنری در مساجد استان فارس تاسیس و راه اندازی شده است و تاکنون 264 کانون فرهنگی هنری مساجد استان با تکمیل مدارک در پرتال کانون مجوز الکترونیکی را دریافت کرده اند.


وی با بیان اینکه روند دریافت مجوز الکترونیکی توسط همه کارشناسان ستاد استان در حال پیگیری است، خاطر نشان کرد: شرایط اخذ مجوز در پورتال مدیر کانون اعلام شده است و مدیران کانون ها برای اطلاعات بیشتر و همچنین در صورت بروز مشکل می توانند با کارشناسان استان تماس داشته باشند.


حجت الاسلام امیدی با تاکید بر اینکه موارد مربوط به شرط مدرک تحصیلی و ثبت امام جماعت و پایگاه مقاومت به عنوان ارکان کانون نیز مرتفع شده است، یادآور شد: مجموع امتیاز باید بیش از 2 هزار باشد و مدیران کانون ها می توانند با ثبت برنامه های کانون در طرح ملی «ایران قوی» به امتیاز مورد نظر برسانند.


مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس ادامه داد: دریافت مجوز الکترونیکی از برنامه های شاخص رواق ساماندهی است و یک هزار و 200 امتیاز برای کانون فرهنگی هنری در پی خواهد داشت.


وی یادآور شد: آموزش دریافت مجوز در کانال ها ستاد استان بارگذاری شده است و صفحه اینستاگرام  به نشانی https://instagram.com/mehrab_fars قرار گرفته است.