کانون های فرهنگی هنری مساجد با وجود همه محدودیت‌ها از مراکز تأثیرگذار محسوب می‌شوند
کانون هاي فرهنگي هنري مساجد با وجود همه محدوديت‌ها از مراکز تأثيرگذار محسوب مي‌شوند
نماینده ولی فقیه در استان فارس همزمان با سالروز تاسیس کانون های مساجد تاکید کرد:

کانون های فرهنگی هنری مساجد با وجود همه محدودیت‌ها از مراکز تأثیرگذار محسوب می‌شوند

آيت الله دژکام همزمان با سالروز تاسيس کانون هاي مساجد تاکيد کرد: کانون هاي فرهنگي هنري مساجد يکي از مجموعه هاي فعال در مسجد است که با همه محدوديت ها مراکز خوب و تاثيرگذاري هستند.
شناسه خبر : 25920 تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۶:۳۹

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان فارس، آیت الله لطف الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس امروز(18 اسفند) در نشست شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان که همزمان با سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد در سالن شهید آیت الله دستغیب حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شده بود، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد فارس با همه کمبود ها و مشکلات، فعالیت های خوبی از خودشان نشان داده اند از این رو از مدیر ستاد استان تشکر می کنم.


امام جمعه شیراز تاکید کرد: فعالیت های مسجد گستره وسیعی دارد و کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از مجموعه های فعال در مسجد است که با همه محدودیت ها مراکز خوب و تاثیرگذاری بوده اند.


آیت الله دژکام یادآور شد: در سطح استان فارس تلاش های موثری انجام می شود و من به صورت مستمر گزارش فعالیت های مربوط به کانون های مساجد را می بینم و رصد می کنم.


تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) با اشاره به آیه 18 سوره توبه، خاطرنشان کرد: مسجد است که محور است و اگر می خواهیم مسجد محور باشد، آبادی مسجد به کسی است که ایمان داشته و متوجه روز قیامت باشد و این توجه به روز قیامت باید مورد توجه کانون های مساجد باشد و برای آن برنامه داشته باشند.


نماینده ولی فقیه در استان فارس با توصیه اینکه در کانون های مساجد باید اطلاع رسانی شفاف انجام شود، افزود: همه مساجد باید در شبکه سازی مساجد فعالیت داشته باشند، می خواهیم شبکه مساجد استان فارس روی دهد و مساجد یکپارچه باشند.