تربیت هنرمند متعهد از اهداف تاسیس کانون های مساجد است
تربيت هنرمند متعهد از اهداف تاسيس کانون هاي مساجد است
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس:

تربیت هنرمند متعهد از اهداف تاسیس کانون های مساجد است

نداف با تاکيد بر اينکه تربيت هنرمند متعهد از اهداف تاسيس کانون هاي مساجد است، گفت: هنرمند متعهد، هنر اسلامي را ترويج مي دهد.
شناسه خبر : 25931 تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۸:۳۹

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان فارس، احمد رضا نداف، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس امروز (18 اسفند) در نشست شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان که همزمان با سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد در سالن شهید آیت الله دستغیب حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شده بود، گفت: هدف از تاسیس و راه اندازی کانون های فرهنگی هنری مساجد تربیت هنرمند متعهد است چرا که هنرمند متعهد، هنر اسلامی را ترویج می دهد.


وی با طرح این سئوال که «آیا توانسته ایم مسجد را یک محور در حوزه فرهنگی هنری به جایگاه خود برسانیم؟»، خاطرنشان کرد: این یک حلقه مفقوده است و ساختارمند کردن باید بیشتر در کانون های مساجد مورد توجه قرار گیرد تا کانون ها ضمن ساماندهی بتوانند تشکیلاتی عمل کنند.


معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس افزود: باید در حوزه فضای مجازی فعالیت بیشتری داشته باشند که نیاز امروز جامعه است و در صدور انقلاب اسلامی به سایر کشور ها و تغییر نگرش ها به سوی اسلام فعالیت کنیم.


خاطرنشان می شود؛ نشست شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس با حضور آیت الله لطف الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس، مسئولان و نمایندگان دستگاه های عضو شورا، جمعی از مدیران کانون های مساجد شیراز و اصحاب رسانه برگزار شد که با بیان نقطه نظرات مسئولان و مدیران کانون های مساجد همراه بود.