اتحاد و همدلی بین کانون های مساجد و پایگاه های بسیج باید ملموس باشد
اتحاد و همدلي بين کانون هاي مساجد و پايگاه هاي بسيج بايد ملموس باشد
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان فارس:

اتحاد و همدلی بین کانون های مساجد و پایگاه های بسیج باید ملموس باشد

حجت الاسلام اميدي گفت: اتحاد و همدلي بين کانون هاي مساجد و پايگاه هاي مقاومت بايد ملموس باشد چرا که اين 2 نهاد براي تربيت نيروي اسلامي و انقلابي تلاش مي کنند.
شناسه خبر : 25986 تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۶:۴۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان فارس، حجت الاسلام حسین امیدی، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد فارس  امروز (19 اسفند) در مراسم دیدار جمعی از مدیران کانون های نمونه مساجد فارس با معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان که به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های مساجد کشور برگزار شده بود، گفت: در یکهزار و 242 باب کانون فرهنگی هنری مساجد شهری و روستایی نزدیک به یکصد هزار جوان و نوجوان مسجدی فعال هستند و این یک فرصت بسیار عالی است چرا که در اکثر موارد با محور کانون فرهنگی و پایگاه های مقاومت فعالیت می کنند.

وی با تاکید بر اینکه بسیج و کانون های مساجد 2 بال قوی برای امام جماعت مسجد محسوب می شوند، خاطرنشان کرد: در ایام شیوع بیماری ویروس کرونا شاهد بودیم که کانون ها و بسیج به صورت متحد با هم کار را پیش برده اند و برنامه های مردمی را اجرا کردند و هنوز هم تا ریشه کن شدن این بیماری در صحنه مقابله حضور دارند.

حجت الاسلام امیدی افزود: اتحاد و همدلی بین کانون ها و پایگاه های مقاومت باید ملموس باشد و نشان داده شود و کانون های مساجد با همکاری بسیج کار را انجام دهند و برنامه ها با تعامل اجرا شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان فارس با بیان اینکه باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که کارها بین کانون های مساجد و پایگاه های مقاومت تقسیم شود، ادامه داد: شبکه سازی مساجد از ابتدای حضور نماینده ولی فقیه در فارس کلید خورد و چنانچه مساجد با هم شبکه شوند، اتفاقات بسیار خوب و بزرگتری رقم می خورد.

خاطر نشان می شود،‌ در پایان این نشست با حضور سرهنگ محمدی، معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس، از مدیران کانون های نمونه تجلیل به عمل آمد.