نقش‌آفرینی کانون‌های مساجد به نسبت بخش‌های دیگر فرهنگی مشهودتر است
نقش‌آفريني کانون‌هاي مساجد به نسبت بخش‌هاي ديگر فرهنگي مشهودتر است
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس:

نقش‌آفرینی کانون‌های مساجد به نسبت بخش‌های دیگر فرهنگی مشهودتر است

محمدي با بيان اينکه پايگاه‌هاي مقاومت و کانون‌هاي مساجد از ساير بخش‌هاي فرهنگي موثرتر هستند، گفت: بايد افراد را با اخلاق و منش خوب به مسجد جذب کنيم.
شناسه خبر : 26010 تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۸:۵۲

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان فارس، علی محمد محمدی، معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس در دیدار با جمعی از مدیران کانون های نمونه مساجد فارس که به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های مساجد کشور برگزار شده بود، گفت: کانون های مساجد و پایگاه های مقاومت هر منطقه فعالیت های مجزایی را اجرا کنند و سعی کنند تا هم پوشانی وجود نداشته باشد و در رشته ها و مباحث مهم کاربردی نظیر آسیب اجتماعی فعالیت کنند.


وی خاطرنشان کرد: مردم همین افراد کوچه و بازار هستند که حتی شاید زنی باشد که کم حجاب باشد و باید اینگونه افرادی که کمتر به مسجد انس دارند را به مسجد بیاوریم.


محمدی یادآور شد: حضور جوانان و نوجوانان در مساجد و نمازهای جماعت، نمود فعالیت های کاری پایگاه های مقاومت و کانون های فرهنگی است.


معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه پایگاه های مقاومت و کانون های مساجد از سایر بخش های فرهنگی موثرتر هستند، گفت: باید افراد را با اخلاق و منش خوب به مسجد جذب کنیم.


خاطر نشان می شود،‌ در پایان این نشست که با حضور حجت الاسلام حسین امیدی، مدیر و کارشناسان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد فارس برگزار شده بود، مدیران کانون های نمونه ضمن ارائه گزارش فعالیت ها، نقطه نظرات خود را بیان کردند و مورد تجلیل قرار گرفتند.