مسابقات فوتبال از جام سردار شهید سلیمانی تا جام شهدای سلامت برگزار شد
مسابقات فوتبال از جام سردار شهيد سليماني تا جام شهداي سلامت برگزار شد
به همت کانون «محبین خاتم الانبیاء(ص)» شیراز؛

مسابقات فوتبال از جام سردار شهید سلیمانی تا جام شهدای سلامت برگزار شد

زارعي از برگزاري مسابقات فوتبال از جام سردار شهيد سليماني تا جام بزرگداشت شهداي سلامت به همت کانون «محبين خاتم الانبياء(ص)» شيراز خبر داد.
شناسه خبر : 26157 تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۰۷

«علیرضا زارعی»، در گفت‌گو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان فارس گفت: به منظور همچنین گرامیداشت یاد و خاطره «شهید حاج قاسم سلیمانی» مسابقات فوتبال در رده سنی 17 سال با همکاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس و کانون «محبین خاتم الانبیاء (ص)» مسجد «خاتم الانبیاء (ص)» شیراز برای اجرا در دهه فجر برنامه ریزی شد.


رابط و مسئول برگزاری مسابقات فوتبال کانون «محبین خاتم الانبیاء(ص)» شیراز با تاکید بر اینکه در برگزاری مسابقات با توجه به شیوع ویروس کرونا، پروتکل های بهداشتی درنظر گرفته می شود، افزود: این مسابقات با شرکت 16 تیم از محله ها، مراکز فرهنگی شیراز و حومه در زمین چمن فوتبال بوستان رضوی طبق قرعه کشی انجام شده، برگزار شد. 


وی برگزاری مسابقات فوتبال کانون «محبین خاتم الانبیاء(ص)» شیراز هدف از برگزاری این مسابقات را جذب نوجوانان و جوانان به مساجد دانست و تاکید کرد: یکی از رشته های مورد علاقه نوجوانان و جوانان فوتبال است و طرفداران زیادی دارد که از این طریق می توان زمینه حضور نوجوانان و جوانان در مساجد را فراهم کرد.

زارعی خاطرنشان کرد: مسابقات فوتبال جام «شهید حاج قاسم سلیمانی» 13 اسفند ماه به پایان رسید و برگزیدگان خود را شناخت که به همه تیم ها به رسم یادبود لوح تقدیر به امضای مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس، مدیر ستاد هماهنگی کانون فرهنگی مساجد فارس و مدیر کل ورزش و جوانان استان اهدا شد.


مسئول برگزاری مسابقات فوتبال کانون «محبین خاتم الانبیاء(ص)» مسجد خاتم الانبیاء (ص) شیراز یادآور شد: در این مسابقات تیم «قهرمانان» متشکل از جوانان بلوار سرداران شیراز از کانون «محبین خاتم الانبیاء(ص)» به مقام قهرمانی رسید و تیم «انفجار» از محله شریف آباد به نایب قهرمانی دست یافت. 


زارعی افزود: تیم «دلجو» از محله جهانگردی به مقام سومی رسید و کاپ اخلاق نیز به تیم مدافعان حضرت زینب ( س) از مسجد الزینب شهرک ولیعصر (عج) تقدیم شد.